Цього року гості змогли насолодитися День відкритих дверей Шкільного центру Штеттен також відвідали спеціальну виставку. Джуліана Кольштеттер поділилася враженнями від теми "Разом ми сильні - сила маленьких кроків" у своїх роботах. Мотиви її експонатів варіюються від містичних зображень природи до типового місцевого колориту, як, наприклад, картина масок Stetten Bockzunft перед ратушею, до абстрактних технік живопису з графічними візерунками. Особливо вражають об'єкти, виконані з матеріалів вторинної переробки, техніка пензля яких досягає 3-D ефекту.
Незабаром роботи художника-любителя знову будуть виставлені в шкільному центрі.
![](https://www.schulzentrum-stetten-akm.de/wp-content/uploads/2023/02/Kohlstetter-Bild-1-1024x619.jpg)
![](https://www.schulzentrum-stetten-akm.de/wp-content/uploads/2023/02/Kohlstetter-Bild-2-1024x427.jpg)